PEPOn sarjapelit 2024
päivitetty 16.4.2024
(mukana myös Lappee JK:n kotipelit. Mukana myöskin LAUTP:n naisten ja T18:n ottelut, joissa mukana PEPO:n tyttöpelaajia)
viikko 18 | |||||||
pe | 3.5. | nelonen M | Lappee JK | - | KuP | klo 19.30 | Slahti tn |
pe | 3.5. | T14 kakkonen | Gnistan/2 | - | PEPO | Helsinki | |
pe | 3.5. | P17 kakkonen | MP/Sininen | - | PEPO/IPS YJ | Mikkeli | |
pe | 3.5. | P13 kakkonen | Sibbo-Vargarna | - | PEPO/PaU YJ | Sipoo | |
pe | 3.5. | P12 ykk.itä | PaU | - | PEPO/Keltainen | Parikkala | |
la | 4.5. | P17 ykkönen | PEPO YJ | - | EIF/VNFA YJ | klo 12.00 | Slahti tn |
la | 4.5. | P13 ykkönen | PEPO | - | Gnistan | klo 16.30 | Slahti tn |
la | 4.5. | kakkonen N | FC Hertta | - | PEPO | Joensuu | |
la | 4,5, | T18 kakkonen | Sibbo-Vargarna | - | LAUTP | Sipoo | |
su | 5.5. | P12 ykkönen | PEPO | - | RCDE | klo 11.30 | Slahti tn |
su | 5.5. | T15 kakkonen | PEPO/LAUTP YJ | - | KJP/Kymi YJ2 | klo 16.00 | Slahti tn |
su | 5.5. | P/T8 kortteli | PEPO/Keltainen | - | IPS | klo 10.00 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P/T8 kortteli | IPS/T | - | FC LaPa | klo 10.00 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P/T8 kortteli | IPS | - | IPS/T | klo 10.55 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P/T8 kortteli | FC LaPa | - | PEPO/Keltainen | klo 10.55 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P9 taso 2 | PEPO/Purppura | - | PEPO/Lila | klo 12.15 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P9 taso 2 | MP | - | Juniori STPS | klo 12.15 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P9 taso 2 | PEPO/Lila | - | MP | klo 13.00 | Kielo Areena |
su | 5.5. | P9 taso 2 | Juniori STPS | - | PEPO/Purppura | klo 13.00 | Kielo Areena |
su | 5.5. | kolmonen N | LAUTP | - | PaRi | klo 17.00 | Lauritsala tn |
su | 5.5. | P14 kakkonen | FC KTP juniorit | - | PEPO | Kotka | |
viikko 19 | |||||||
ti | 7.5. | P12 ykk.itä | PEPO/Keltainen | - | Kultsu/Musta | klo 17.00 | Slahti tn |
ti | 7.5. | kakkonen N | PEPO | - | Valtti | klo 19.15 | Slahti tn |
ti | 7.5. | P12 ykk.itä | PEPO-13 | - | MP/Sininen | klo 19.30 | Kielo Areena |
ti | 7.5. | P15 kakkonen | FC Reipas | - | PEPO | Lahti | |
ke | 8.5. | P11 Taso 1 | PEPO-14 | - | FC KTP Jun./vihreä | klo 19.00 | Slahti tn |
ke | 8.5. | P11 Taso 1 | IPS/Punainen | - | FC KTP Jun./valk. | klo 19.00 | Slahti tn |
ke | 8.5. | #ARVO! | FC KTP Jun./valk. | - | PEPO-14 | klo 19.55 | Slahti tn |
ke | 8.5. | P11 Taso 1 | FC KTP Jun./vihreä | - | IPS/Punainen | klo 19.55 | Slahti tn |
ke | 8.5. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | /Musta | Saimaanharju | ||
to | 9.5. | P12 kakk.itä | PEPO/Lila | - | PEPO-11/T | klo 10.00 | Slahti tn |
to | 9.5. | P17 kakkonen | PEPO/IPS YJ | - | LAUTP/2 | klo 12.00 | Slahti tn |
to | 9.5. | P15 kolmonen | PEPO/Violetti | - | HaPK/Vihreä | klo 15.00 | Slahti tn |
to | 9.5. | P11 Taso 2 | MP/Valkoinen | - | PEPO/Lila | Mikkeli | |
to | 9.5. | P11 Taso 2 | MP/Sinivalkoinen | - | PEPO-14/2 | Mikkeli | |
to | 9.5. | P11 Taso 2 | PEPO-14/2 | - | MP/Valkoinen | Mikkeli | |
to | 9.5. | P11 Taso 2 | PEPO/Lila | - | MP/Sinivalkoinen | Mikkeli | |
to | 9.5. | P10 Taso 2 | PEPO-13/T | - | Kultsu | Lappeenranta | |
to | 9.5. | P10 Taso 2 | IPS/T | - | PEPO-13/T | Lappeenranta | |
to | 9.5. | P/T13 kortteli | mukana PEPOsta | /Keltainen | Lauritsala | ||
to | 9.5. | P/T10 kortteli | mukana PEPOsta | /Purppura ja /Musta | Lauritsala | ||
to | 9.5. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | /Musta, -16 ja -14/T | Lauritsala | ||
to | 9.5. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | Purppura, -15/T | Lauritsala | ||
Lila ja Keltainen | Lauritsala | ||||||
to | 9.5. | P/T7 kortteli | mukana PEPOsta | Lila/T, Keltainen T, | Lauritsala | ||
Musta/T ja Violetti | Lauritsala | ||||||
pe | 10.5. | P14 kakkonen | PEPO | - | KJP | klo 19.30 | Slahti tn |
pe | 10.5. | P11 Taso 1 | MP/Sininen | - | PEPO/Violetti | Mikkeli | |
pe | 10.5. | P11 Taso 1 | PU-62-12/T | - | PEPO/Keltainen | Mikkeli | |
pe | 10.5. | P11 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | MP/Sininen | Mikkeli | |
pe | 10.5. | P11 Taso 1 | PEPO/Violetti | - | PU-62-12/T | Mikkeli | |
la | 11.5. | P10 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | MP/Sininen | klo 11.00 | Slahti tn |
la | 11.5. | P10 Taso 1 | IPS/Punainen | - | MiPK | klo 11.00 | Slahti tn |
la | 11.5. | P10 Taso 1 | MiPK | - | PEPO/Keltainen | klo 11.55 | Slahti tn |
la | 11.5. | P10 Taso 1 | MP/Sininen | - | IPS/Punainen | klo 11.55 | Slahti tn |
la | 11.5. | P13 ykkönen | PEPO | - | EBK | klo 14.00 | Slahti tn |
la | 11.5. | P13 kakkonen | PEPO/PaU YJ | - | FC Reipas | klo 16.00 | Slahti tn |
la | 11.5. | T18 kakkonen | LAUTP | - | FC Lahti/YJ2 | klo 17.00 | Lauritsala tn |
la | 11.5. | P/T8 kortteli | IPS/Musta | - | PEPO/Purppura | klo 14.30 | Kielo Areena |
la | 11.5. | P/T8 kortteli | LAUTP | - | Kultsu/Punainen | klo 14.30 | Kielo Areena |
la | 11.5. | P/T8 kortteli | Kultsu/Punainen | - | PEPO/Purppura | klo 15.25 | Kielo Areena |
la | 11.5. | P/T8 kortteli | IPS/Musta | - | LAUTP | klo 15.25 | Kielo Areena |
la | 11.5. | kakkonen N | PK-35/2 | - | PEPO | Helsinki | |
la | 11.5. | P17 ykkönen | FC Lahti/YJ2 | - | PEPO YJ | Lahti | |
la | 11.5. | T15 kakkonen | FC Reipas YJ | PEPO/LAUTP YJ | Lahti | ||
su | 12.5. | kakkonen M | PEPO | - | Reipas | klo 18.30 | Slahti tn |
su | 12.5. | P15 kakkonen | PEPO | - | KJP | klo 11.00 | Slahti tn |
su | 12.5. | P/T7 kortteli | PEPO/Musta/T | - | IPS/Punainen | klo 10.00 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T7 kortteli | FC LaPa | - | LAUTP | klo 10.00 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T7 kortteli | LAUTP | - | PEPO/Musta/T | klo 10.55 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T7 kortteli | IPS/Punainen | - | FC LaPa | klo 10.55 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T8 kortteli | PEPO-15/T | - | IPS/Punainen | klo 12.15 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T8 kortteli | TaiKi | - | Kultsu | klo 12.15 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T8 kortteli | Kultsu | - | PEPO-15/T | klo 13.10 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P/T8 kortteli | TaiKi | - | IPS/Punainen | klo 13.10 | Kielo Areena |
su | 12.5. | P12 ykkönen | FC Kuusysi | - | PEPO | Lahti | |
su | 12.5. | T14 kakkonen | LAUTP | - | PEPO | Lauritsala | |
su | 12.5. | P13 kakk.itä | Juniori STPS | - | PEPO/Lila | Savonlinna | |
su | 12.5. | P9 taso 1 | PEPO/Violetti | - | MP/Valkoinen | Mikkeli | |
su | 12.5. | P9 taso 1 | IPS-15 | - | PEPO/Violetti | Mikkeli | |
su | 12.5. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | PEPO-14/T | Lauritsala | ||
viikko 20 | |||||||
ma | 13.5. | P13 kakk.itä | PEPO/Lila | - | FC LaPa/Valkoinen | klo 19.30 | Slahti tn |
ma | 13.5. | P12 ykk.itä | LAUTP/Sininen | - | PEPO-13 | Lauritsala | |
ma | 13.5. | P12 kakk.itä | LAUTP/Valkoinen | - | PEPO/Lila | Lauritsala | |
ti | 14.5. | T14 kakkonen | PEPO | - | FC Peltirumpu | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 14.5. | P12 ykk.itä | MP/Sininen | - | PEPO/Keltainen | Mikkeli | |
ke | 15.5. | P12 ykkönen | PEPO | - | KJP | klo 19.30 | Slahti tn |
ke | 15.5. | P/T10 kortteli | mukana PEPOsta | /Purppura | Imatra | ||
to | 16.5. | nelonen M | Lappee JK | - | Liry | klo 19.30 | Slahti tn |
to | 16.5. | kolmonen N | LAUTP | - | Juniori STPS | klo 18.30 | Lauritsala tn |
to | 16.5. | P15 kolmonen | FC Kuusysi | - | PEPO/Violetti | Lahti | |
to | 16.5. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | PEPO-16 | Imatra | ||
pe | 17.5. | P14 kakkonen | FC Lahti/YJ2 | - | PEPO | Lahti | |
la | 18.5. | PT7-PT13 | suuri kortteliturnaus | klo 9.30-18.00 | Slahti tn | ||
la | 18.5. | T18 kakkonen | LAUTP | - | TiPS | klo 16.00 | Lauritsala tn |
la | 18.5. | P17 kakkonen | PEPO/IPS YJ | - | Komeetat | klo 14.00 | Linnala tn |
la | 18.5. | kakkonen M | Atlantis FC/Akat. | - | PEPO | Helsinki | |
la | 18.5. | P13 ykkönen | KäPa | - | PEPO | Helsinki | |
su | 19.5. | P17 ykkönen | PEPO YJ | - | SalPa | klo 11.15 | Slahti tn |
su | 19.5. | kakkonen N | PEPO | - | KuPS Akatemia | klo 15.00 | Slahti tn |
su | 19,5, | P15 kakkonen | PEPO | - | FCFJ | klo 18.30 | Slahti tn |
su | 19.5. | P10 Taso 2 | LAUTP/Valkoinen | - | PEPO-13/T | klo 10.00 | Kielo Areena |
su | 19,5, | P10 Taso 2 | FC LaPa-13/T | - | LAUTP/Valkoinen | klo 11.00 | Kielo Areena |
su | 19,5, | P10 Taso 2 | StU/Keltainen | - | FC LaPa-13/T | klo 12.00 | Kielo Areena |
su | 19.5. | P10 Taso 2 | PEPO-13/T | - | StU/Keltainen | klo 13.00 | Kielo Areena |
su | 19.5. | P9 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | MP/Valkoinen | klo 14.30 | Kielo Areena |
su | 19,5, | P9 Taso 1 | IPS-15 | - | MP/Sininen | klo 14.30 | Kielo Areena |
su | 19.5. | P9 Taso 1 | MP/Sininen | - | PEPO/Keltainen | klo 15.15 | Kielo Areena |
su | 19,5, | P9 Taso 1 | MP/Valkoinen | - | IPS-15 | klo 15.15 | Kielo Areena |
su | 19.5. | T14 kakkonen | PEPO | - | HPS | klo 14.30 | Amis |
su | 19.5. | P13 kakkonen | KJP | - | PEPO/PaU YJ | Kouvola | |
su | 19.5. | P12 ykkönen | FC Viikingit | - | PEPO | Helsinki | |
13. | 26.5. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | PEPO-14/T | ? | ||
viikko 21 | |||||||
ma | 20.5. | T15 kakkonen | PEPO/LAUTP YJ | - | FC Loviisa | klo 18.30 | Slahti tn |
ti | 21.5. | P12 kakk.itä | PEPO-11/T | - | LAUTP/Valkoinen | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 21.5. | P12 kakk.itä | PEPO/Lila | - | StU | klo 19.30 | Slahti tn |
ke | 22.5. | P12 ykk.itä | PEPO/Keltainen | - | LAUTP/Sininen | klo 17.30 | Slahti tn |
ke | 22.5. | nelonen M | Lappee JK | - | RPS Lions | klo 19.30 | Slahti tn |
ke | 22.5. | P12 ykk.itä | PaU | - | PEPO-13 | Parikkala | |
to | 23.5. | P13 kakk.itä | IPS | - | PEPO/Lila | Imatra | |
pe | 24.5. | P15 kakkonen | IPS/SiU YJ | - | PEPO | Simpele | |
la | 25.5. | kakkonen M | PEPO | - | PPJ | klo 17.00 | Kimpinen |
la | 25.5. | P/T10 kortteli | PEPO/Musta | - | PEPO/Purppura | klo 11.00 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T10 kortteli | SiU/T | - | FC LaPa | klo 11.00 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T10 kortteli | FC LaPa | - | PEPO/Musta | klo 11.55 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T10 kortteli | PEPO/Purppura | - | SiU/T | klo 11.55 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T13 kortteli | PEPO/Keltainen | - | FC LaPa | klo 14.00 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T13 kortteli | TaiKi-11/T | - | IPS/Musta | klo 14.00 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T13 kortteli | IPS/Musta | - | PEPO/Keltainen | klo 14.55 | Slahti tn |
la | 25.5. | P/T13 kortteli | FC LaPa | - | TaiKi-11/T | klo 14.55 | Slahti tn |
la | 25.5. | kolmonen N | LAUTP | - | JyPK/2 | klo 17.30 | Lauritsala tn |
la | 25.5. | T15 kakkonen | HIFK | - | PEPO/LAUTP YJ | Helsinki | |
la | 25.5. | T14 kakkonen | PPJ/oran | - | PEPO | Helsinki | |
la | 25.5. | P13 ykkönen | PKKU/2 | - | PEPO | Kerava | |
la | 25.5. | P11 Taso 1 | PEPO-14 | - | PU-62-12/T | Mikkeli | |
la | 25.5. | P11 Taso 1 | MP/Sininen | - | PEPO-14 | Mikkeli | |
su | 26.5. | P/T7 kortteli | PEPO/Keltainen/T | - | PEPO/Musta/T | klo 11.00 | Slahti tn |
su | 26.5. | P/T7 kortteli | PEPO/Lila/T | - | LAUTP | klo 11.00 | Slahti tn |
su | 26.5. | P/T7 kortteli | LAUTP | - | PEPO/Keltainen/T | klo 11.55 | Slahti tn |
su | 26.5. | P/T7 kortteli | PEPO/Musta/T | - | PEPO/Lila/T+F207 | klo 11.55 | Slahti tn |
su | 26.5. | P13 kakkonen | PEPO/PaU YJ | - | HaPK | klo 14.30 | Slahti tn |
su | 26.5. | P14 kakkonen | PEPO | - | LAUTP/Sininen | klo 16.30 | Slahti tn |
su | 26.5. | kakkonen N | FC Futura N | - | PEPO | Porvoo | |
su | 26.5. | P17 ykkönen | FC Inter/2 | - | PEPO YJ | Turku | |
su | 26.5. | T18 kakkonen | FC Kontu | - | LAUTP | Heksinki | |
su | 26.5. | P10 Taso 1 | LAUTP/Sininen | - | PEPO/Keltainen | Lauritsala | |
su | 26.5. | P10 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | LAUTP-15 | Lauritsala | |
su | 26.5. | P9 taso 2 | MP | - | PEPO(Purppura | Mikkeli | |
su | 26.5. | P9 taso 2 | PEPO/Valkoinen | - | Juniori STPS | Mikkeli | |
su | 26.5. | P9 taso 2 | PEPO(Purppura | - | PEPO/Valkoinen | Mikkeli | |
su | 26.5. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | Lila | Lauritsala | ||
viikko 22 | |||||||
ti | 28.5. | P12 ykk.itä | PEPO-13 | - | PEPO/Keltainen | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 28.5. | P13 kakk.itä | PEPO/Lila | - | LAUTP/Valkoinen | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 28.5. | P15 kakkonen | PEPO | - | FC Reipas | klo 19.30 | Amis |
ke | 29.5. | P/T8 kortteli | PEPO/Keltainen | - | IPS | klo 17.00 | Kielo areena |
ke | 29.5. | P/T8 kortteli | PEPO/Lila | - | LAUTP/Sininen | klo 17.00 | Kielo areena |
ke | 29.5. | P/T8 kortteli | IPS | - | PEPO/Lila | klo 17.55 | Kielo areena |
ke | 29.5. | P/T8 kortteli | LAUTP/Sininen | - | PEPO/Keltainen | klo 17.55 | Kielo areena |
ke | 29.5. | P15 kolmonen | TuPS/KP-75 YJ | - | PEPO/Violetti | Tuusula | |
ke | 29.5. | P/T13 kortteli | mukana | PEPO/Keltainen | Saimaanharju | ||
to | 30.5. | P11 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | HaPK | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 30.5. | P11 Taso 1 | PEPO/Violetti | - | KJP/Musta | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 30.5. | P11 Taso 1 | KJP/Musta | - | PEPO/Keltainen | klo 19.55 | Slahti tn |
to | 30.5. | P11 Taso 1 | HaPK | - | PEPO/Violetti | klo 19.55 | Slahti tn |
to | 30.5. | kakkonen M | JäPS/47 | - | PEPO | Järvenpää | |
to | 30.5. | P11 Taso 2 | PEPO-14/2 | - | KJP/Valkoinen | Karhula | |
to | 30.5. | P11 Taso 2 | PEPO/Lila | - | FC KTP Jun/Sininen | Karhula | |
to | 30.5. | P11 Taso 2 | KJP/Valkoinen | - | PEPO/Lila | Karhula | |
to | 30.5. | P11 Taso 2 | FC KTP Jun/Sininen | - | PEPO-14/2 | Karhula | |
pe | 31.5. | P14 kakkonen | Kultsu/LaPa YJ | - | PEPO | Joutseno | |
su | 2.6. | P/T10 kortteli | PEPO/Musta | - | IPS/Musta | klo 10.30 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T10 kortteli | FC LaPa | - | TaiKi | klo 10.30 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T10 kortteli | TaiKi | - | PEPO/Musta | klo 11.25 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T10 kortteli | IPS/Musta | - | FC LaPa | klo 11.25 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T9 kortteli | PEPO-16 | - | TaiKi | klo 12.30 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T9 kortteli | SiU | - | PEPO/Musta | klo 12.30 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T9 kortteli | SiU | - | PEPO-16 | klo 13.25 | Slahti tn |
su | 2.6. | P/T9 kortteli | TaiKi | - | PEPO/Musta | klo 13.25 | Slahti tn |
su | 2.6. | T14 kakkonen | PEPO | - | I-HK | klo 15.00 | Slahti tn |
su | 2.6. | P17 ykkönen | PEPO YJ | - | TiPS/PPS YJ | klo 18.00 | Slahti tn |
su | 2.6. | kolmonen N | WJK | - | LAUTP | Varkaus | |
su | 2.6. | P17 kakkonen | HoDy YJ | - | PEPO/IPS YJ | Jyväskylä | |
su | 2.6. | P15 kakkonen | PeKa/HaPK YJ | - | PEPO | Karhula | |
su | 2.6. | P13 kakkonen | FCFJ | - | PEPO/PaU YJ | Porvoo | |
su | 2.6. | P12 ykkönen | LAUTP | - | PEPO | Lauritsala | |
viikko 23 | |||||||
ma | 3.6. | T15 kakkonen | PEPO/LAUTP YJ | - | LPS/Valtti YJ | klo 19.30 | Slahti tn |
ma | 3.6. | P/T13 kortteli | mukana PEPOsta | /Keltainen | Lappeenranta | ||
ma | 3.6. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | PEPO-16 | Simpele | ||
ti | 4.6. | P12 ykk.itä | PEPO/Keltainen | - | PaU | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 4.6. | P12 ykk.itä | PEPO-13 | - | Kultsu/Musta | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 4.6. | P12 kakk.itä | StU | - | PEPO-11/T | Savitaipale | |
ke | 5.6. | nelonen M | Lappee JK | - | FC Pantterit | klo 19.30 | Slahti tn |
ke | 5.6. | P13 kakk.itä | MP/Sininen | - | PEPO/Lila | Mikkeli | |
ke | 5.6. | kolmonen N | Juniori STPS | - | LAUTP | Savonlinna | |
ke | 5.6. | P12 kakk.itä | Kultsu/Punainen | - | PEPO/Lila | Joutseno | |
ke | 5.6. | P/T10 kortteli | mukana PEPOsta | /Purppura | Saimaanharju | ||
ke | 5.6. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | PEPO-14/T | Imatra | ||
ke | 5.6. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | Lila ja Keltainen | Lauritsala | ||
to | 6.6. | P15 kolmonen | PEPO/Violetti | - | RiPS/HyPS YJ2 | klo 18.30 | Slahti tn |
to | 6.6. | P17 kakkonen | PEPO/IPS YJ | - | MP/Sininen | klo 19.30 | Ala-Kimpinen N |
to | 6.6. | P/T7 kortteli | mukana PEPOsta | Lila/T, Violetti ja | Imatra | ||
Keltainen/T | Imatra | ||||||
pe | 7.6. | kakkonen M | PEPO | - | MyPa | klo 18.30 | Kimpinen |
pe | 7.6. | P13 kakkonen | PEPO/PaU YJ | - | FC KTP juniorit | klo 19.00 | Slahti tn (uusi) |
pe | 7.6. | P14 kakkonen | PEPO | - | FC KTP juniorit | klo 19.30 | Slahti tn |
la | 8.6. | P17 ykkönen | PEPO YJ | - | LAUTP | klo 11.15 | Slahti tn |
la | 8.6. | kakkonen N | PEPO | - | HIFK | klo 15.00 | Slahti tn |
la | 8.6. | P12 ykkönen | PEPO | - | MP | klo 18.00 | Slahti tn |
la | 8.6. | P10 Taso 2 | PEPO-13/T | - | HaPK | Hamina | |
la | 8.6. | P10 Taso 2 | KJP/Musta | - | PEPO-13/T | Hamina | |
la | 8.6. | P/T7 kortteli | mukana PEPOsta | Violetti ja Lila/T | Imatra | ||
su | 9.6. | P9 taso 2 | PEPO/Valkoinen | - | PEPO/Purppura | klo 13.30 | Slahti tn |
su | 9.6. | P9 taso 2 | Juniori STPS | - | PEPO/Lila | klo 13.30 | Slahti tn |
su | 9.6. | P9 taso 2 | PEPO/Purppura | - | Juniori STPS | klo 14.15 | Slahti tn |
su | 9.6. | P9 taso 2 | PEPO/Lila | - | PEPO/Valkoinen | klo 14.15 | Slahti tn |
su | 9.6. | T18 kakkonen | LAUTP | - | PKKU | klo 14.00 | Lauritsala tn |
su | 9.6. | P13 ykkönen | PPJ/Sininen | - | PEPO | Helsinki | |
su | 9.6. | P9 Taso 1 | PEPO/Violetti | - | MP/Sininen | Mikkeli | |
su | 9.6. | P9 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | MP/Valkoinen | Mikkeli | |
su | 9.6. | P9 Taso 1 | MP/Sininen | - | PEPO/Keltainen | Mikkeli | |
su | 9.6. | P9 Taso 1 | MP/Valkoinen | - | PEPO/Violetti | Mikkeli | |
3. | 16.6. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | /Purppura | ? | ||
3. | 16.6. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | PEPO-15/T | ? | ||
27. | 16.6. | P/Y7 kortteli | mukana PEPOsta | Musta/T | ? | ||
viikko 24 | |||||||
ma | 10.6. | P15 kakkonen | PEPO | - | IPS/SiU YJ | klo 19.30 | Slahti tn (uusi) |
ma | 10.6. | P9 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | MP/Sininen | klo 19.00 | Slahti tn |
ma | 10.6. | P9 Taso 1 | PEPO/Violetti | - | IPS-15 | klo 19.00 | Slahti tn |
ma | 10.6. | P9 Taso 1 | IPS-15 | - | PEPO/Keltainen | klo 19.45 | Slahti tn |
ma | 10.6. | P9 Taso 1 | MP/Sininen | - | PEPO/Violetti | klo 19.45 | Slahti tn |
ti | 11.6. | P12 kakk.itä | PEPO-11/T | - | Kultsu/Punainen | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 11.6. | P12 kakk.itä | PEPO/Lila | - | IPS | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 11.6. | P10 Taso 2 | MP/Valkoinen | - | PEPO.13/T | Mikkeli | |
ti | 11.6. | P10 Taso 2 | PEPO.13/T | - | FC LaPa-13/T | Mikkeli | |
ke | 12.6. | P11 Taso 2 | PEPO/Lila | - | LAUTP/Sininen | klo 19.00 | Slahti tn |
ke | 12.6. | P11 Taso 2 | PEPO-14/2 | - | IPS/PunaMusta | klo 19.00 | Slahti tn |
ke | 12.6. | P11 Taso 2 | IPS/PunaMusta | - | PEPO/Lila | klo 19.55 | Slahti tn |
ke | 12.6. | P11 Taso 2 | LAUTP/Sininen | - | PEPO-14/2 | klo 19.55 | Slahti tn |
ke | 12.6. | P12 ykk.itä | MP/Sininen | - | PEPO-13 | Mikkeli | |
ke | 12.6. | P10 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | Juniori STPS | Imatra | |
ke | 12.6. | P10 Taso 1 | Juniori STPS/Kelt. | - | PEPO/Keltainen | Imatra | |
ke | 12.6. | P/T13 kortteli | mukana | PEPO/Keltainen | Saimaanharju | ||
to | 13.6. | P11 Taso 1 | PEPO/Violetti | - | IPS/Punainen | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 13.6. | P11 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | PEPO-14 | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 13.6. | P11 Taso 1 | PEPO-14 | - | PEPO/Violetti | klo 19.55 | Slahti tn |
to | 13.6. | P11 Taso 1 | IPS/Punainen | - | PEPO/Keltainen | klo 19.55 | Slahti tn |
to | 13.6. | kakkonen M | FC Kiffen | - | PEPO | Helsinki | |
to | 13.6. | P12 ykk.itä | Kultsu/Musta | - | PEPO/Keltainen | Joutseno | |
pe | 14.6. | P14 kakkonen | KJP | - | PEPO | Myllykoski | |
pe | 14.6. | P15 kolmonen | JäPS/Sininen | PEPO/Violetti | Järvenpää | ||
la | 15.6. | P/T9 kortteli | PEPO-14/T | - | LAUTP/Sininen | klo 11.00 | Slahti tn |
la | 15.6. | P/T9 kortteli | FC LaPa/Pun.-14/T | - | IPS/Punainen | klo 11.00 | Slahti tn |
la | 15.6. | P/T9 kortteli | IPS/Punainen | - | PEPO-14/T | klo 11.55 | Slahti tn |
la | 15.6. | P/T9 kortteli | LAUTP/Sininen | - | FC LaPa/Pun.-14/T | klo 11.55 | Slahti tn |
la | 15.6. | P12 ykkönen | KäPa | - | PEPO | Helsinki | |
la | 15.6. | T18 kakkonen | I-HK | - | LAUTP | Vantaa | |
la | 15.6. | T15 kakkonen | PK-35/2 | - | PEPO/LAUTP YJ | Helsinki | |
la | 15.6. | P/T10 kortteli | mukana PEPOsta | /Purppura ja /Musta | Imatra | ||
su | 16.6. | P17 ykkönen | PEPO YJ | - | FC Espoo | klo 13.00 | Slahti tn |
su | 16.6. | P13 ykkönen | PEPO | - | PKKU | klo 16.00 | Slahti tn |
su | 16.6. | kakkonen N | HPS/2 | - | PEPO | Helsinki | |
su | 16.6. | T14 kakkonen | FC Lahti/YJ | - | PEPO | Lahti | |
su | 16.6. | P17 kakkonen | Komeetat | - | PEPO/IPS YJ | Jyväskylä | |
su | 16.6. | P9 taso 2 | PEPO/Lila | - | MP | Savonlinna | |
su | 16.6. | P9 taso 2 | PEPO/Valkoinen | - | Juniori STPS | Savonlinna | |
su | 16.6. | P9 taso 2 | MP | - | PEPO/Valkoinen | Savonlinna | |
su | 16.6. | P9 taso 2 | Juniori STPS | - | PEPO/Lila | Savonlinna | |
viikko 25 | |||||||
ma | 17.6. | P/T9 kortteli | PEPO/Musta | - | FC LaPa | klo 17.00 | Slahti tn |
ma | 17.6. | P/T9 kortteli | LAUTP | - | IPS/Musta | klo 17.00 | Slahti tn |
ma | 17.6. | P/T9 kortteli | IPS/Musta | - | PEPO/Musta | klo 17.55 | Slahti tn |
ma | 17.6. | P/T9 kortteli | LAUTP | - | FC LaPa | klo 17.55 | Slahti tn |
ma | 17.6. | P12 kakk.itä | LAUTP-13 | - | PEPO/Lila | Lauritsala | |
ti | 18.6. | P12 ykk.itä | PEPO-13 | - | LAUTP/Sininen | klo 17.30 | Slahti tn |
ti | 18.6. | P12 ykk.itä | PEPO/Keltainen | - | MP/Sininen | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 18.6. | P13 kakk.itä | PEPO/Lila | - | MiPK | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 18.6. | P17 kakkonen | LAUTP/2 | - | PEPO/IPS YJ | Lauritsala | |
ti | 18.6. | P15 kakkonen | KJP | - | PEPO | Valkeala | |
ti | 18.6. | P12 kakk.itä | IPS | - | PEPO.11/T | Imatra | |
ke | 19.6. | kakkonen M | PEPO | - | GrIFK | klo 18.30 | Kimpinen |
ke | 19.6. | nelonen M | Lappee JK | - | Kumu | klo 19.30 | Slahti tn |
viikko 26 | |||||||
ti | 25.6. | P12 kakk.itä | PEPO-11/T | - | LAUTP-13 | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 25.6. | P12 kakk.itä | PEPO/Lila | - | FC LaPa | klo 19.30 | Slahti tn |
ti | 25.6. | P12 ykk.itä | LAUTP/Sininen | - | PEPO/Keltainen | Lauritsala | |
ti | 25.6. | P11 Taso 1 | LAUTP | - | PEPO-14 | Imatra | |
ti | 25.6. | P11 Taso 1 | PEPO-14 | - | LAUTP-14 | Imatra | |
ti | 25.6. | P10 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | MP/Sininen | Mikkeli | |
ti | 25.6. | P10 Taso 1 | IPS/Punainen | - | PEPO/Keltainen | Mikkeli | |
ti | 25.6. | P/T10 kortteli | mukana PEPOsta | /Musta | Simpele | ||
ke | 26.6. | P12 ykk.itä | PEPO-13 | - | PaU | klo 19.30 | Slahti tn |
to | 27.6. | P9 taso 2 | PEPO/Valkoinen | - | PEPO/Lila | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 27.6. | P9 taso 2 | PEPO/Purppura | - | MP | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 27.6. | P9 taso 2 | PEPO/Lila | - | PEPO/Purppura | klo 19.45 | Slahti tn |
to | 27.6. | P9 taso 2 | MP | - | PEPO/Valkoinen | klo 19.45 | Slahti tn |
to | 27.6. | P11 Taso 1 | FC KTP Jun./Valk. | - | PEPO/Violetti | Kotka | |
to | 27.6. | P11 Taso 1 | FC KTP Jun./Vihr. | - | PEPO/Keltainen | Kotka | |
to | 27.6. | P11 Taso 1 | PEPO/Keltainen | - | FC KTP Jun./Valk. | Kotka | |
to | 27.6. | P11 Taso 1 | PEPO/Violetti | - | FC KTP Jun./Vihr. | Kotka | |
to | 27.6. | P/T9 kortteli | mukana PEPOsta | /Musta ja -16 | Lauritsala | ||
la | 29.6. | kakkonen M | PEPO | - | FC Futura | klo 16.00 | Kimpinen |
la | 29.6. | P/T7 kortteli | PEPO/Violetti | - | PEPO/Keltainen/T | klo 11.30 | Slahti tn |
la | 29.6. | P/T7 kortteli | LAUTP | - | LAUTP/Sininen | klo 11.30 | Slahti tn |
la | 29.6. | P/T7 kortteli | LAUTP/Sininen | - | PEPO/Violetti | klo 12.25 | Slahti tn |
la | 29.6. | P/T7 kortteli | PEPO/Keltainen/T | - | LAUTP | klo 12.25 | Slahti tn |
la | 29.6. | kakkonen N | PEPO | - | Gnistan | klo 15.00 | Slahti tn |
la | 29.6. | kolmonen N | LAUTP | - | Riemu | klo 15.30 | Lauritsala tn |
la | 29.6. | P13 kakk.itä | PaU | - | PEPO/Lila | Parikkala | |
la | 29.6. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | Purppura ja -15/T | Lauritsala | ||
la | 29.6. | P/T8 kortteli | mukana PEPOsta | Lila ja Keltainen | Imatra | ||
su | 30.6. | P/T7 kortteli | PEPO/Lila/T | - | FC LaPa | klo 11.00 | Slahti tn |
su | 30.6. | P/T7 kortteli | IPS/Musta | - | IPS/Punainen | klo 11.00 | Slahti tn |
su | 30.6. | P/T7 kortteli | IPS/Punainen | - | PEPO/Lila/T | klo 11.55 | Slahti tn |
su | 30.6. | P/T7 kortteli | FC LaPa | - | IPS/Musta | klo 11.55 | Slahti tn |
su | 30.6. | kolmonen N | Yllätys | - | LAUTP | Ylämylly | |
24. | 30.6. | P9 taso 1 | PEPO/Violetti | - | PEPO/Keltainen | ? | |
24. | 30.6. | P9 taso 1 | IPS-15 | - | PEPO/Keltainen | ? | |
24. | 30.6. | P9 taso 1 | IPS-15 | - | PEPO/Violetti | ? | |
viikko 27 | |||||||
ma | 1.7. | P12 kakk.itä | FC LaPa | - | PEPO-11/T | Lappeenranta | |
ti | 2.7. | P12 ykk.itä | PEPO/Keltainen | - | PEPO-13 | klo 19.30 | Slahti tn |
ke | 3.7. | kakkonen M | NJS | - | PEPO | Nurmijärvi | |
ke | 3.7. | nelonen M | Lappee JK | - | Jäntevä | klo 19.30 | Slahti tn |
to | 4.7. | P11 Taso 2 | PEPO/Lila | - | Juniori STPS | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 4.7. | P11 Taso 2 | PEPO-14/2 | - | JiiKoo | klo 19.00 | Slahti tn |
to | 4.7. | P11 Taso 2 | JiiKoo | - | PEPO/Lila | klo 19.55 | Slahti tn |
to | 4.7. | P11 Taso 2 | Juniori STPS | - | PEPO-14/2 | klo 19.55 | Slahti tn |
to | 4.7. | P12 kakk.itä | TaiKi | - | PEPO/Lila | Saimaanharju | |
la | 6.7. | kakkonen N | JäPS | - | PEPO | Järvenpää | |
su | 7.7. | kakkonen M | PEPO | - | FC Kiffen | klo 18.30 | Kimpinen |
viikko 28 | |||||||
la | 13.7. | kakkonen M | Reipas | - | PEPO | Lahti | |
viikko 29 | |||||||
pe | 19.7. | kakkonen M | PEPO | - | Atlantis FC/Akat. | klo 18.30 | Kimpinen |
viikko 30 | |||||||
la | 27.7. | kakkonen M | PPJ | - | PEPO | klo 16.00 | Helsinki |
su | 28.7. | kolmonen N | PaRi | - | LAUTP | Jyväskylä | |
viikko 31 | |||||||
la | 3.8. | nelonen M | Lappee JK | - | STPS | klo 15.00 | Slahti tn |
la | 3.8. | kolmonen N | FC SIILI | - | LAUTP | Siilinjärvi | |
su | 4.8. | kakkonen M | PEPO | - | JäPS/47 | klo 18.30 | Kimpinen |
su | 4.8. | kakkonen N | Valtti | - | PEPO | Helsinki | |
viikko 32 | |||||||
to | 8.8. | kolmonen N | LAUTP | - | FC LaPa | klo 18.00 | Lauritsala tn |
la | 10.8. | kakkonen N | PEPO | - | FC Hertta | klo 15.00 | Slahti tn |
la | 10.8. | kakkonen M | MyPa | - | PEPO | Myllykoski | |
su | 11.8. | Junnusunnuntai | klo 9.30-18.00 | Slahti tn | |||
viikko 33 | |||||||
la | 17.8. | kakkonen N | PEPO | - | PK-35/2 | klo 15.00 | Slahti tn |
su | 18.8. | kolmonen N | JyPK/2 | - | LAUTP | Jyväskylä | |
viikko 34 | |||||||
la | 24.8. | kolmonen N | LAUTP | - | WJK | klo 15.30 | Lauritsala tn |
su | 25.8. | kakkonen N | KuPS Akatemia | - | PEPO | Kuopio | |
viikko 35 | |||||||
ke | 28.8. | nelonen M | Lappee JK | - | LAUTP/2 | klo 19.30 | Slahti tn |
la | 31.8. | kakkonen N | PEPO | - | FC Futura N | klo 15.00 | Slahti tn |
la | 31.8. | kolmonen N | Riemu | - | LAUTP | Säynätsalo | |
su | 1.9. | kolmonen N | LAUTP | - | FC SIILI | klo 15.30 | Lauritsala tn |
viikko 36 | |||||||
la | 7.9. | kolmonen N | LAUTP | - | Yllätys | klo 15.30 | Lauritsala tn |
la | 7.9. | kakkonen N | HIFK | - | PEPO | Helsinki | |
viikko 37 | |||||||
ke | 11.9. | nelonen M | Lappee JK | - | SiU | klo 19.30 | Slahti tn |
la | 14.9. | kakkonen N | PEPO | - | HPS/2 | klo 15.00 | Slahti tn |
la | 14.9. | kolmonen N | FC LaPa | - | LAUTP | Lappeenranta | |
viikko 38 | |||||||
la | 21.9. | kakkonen N | Gnistan | - | PEPO | Helsinki | |
viikko 39 | |||||||
su | 29.9. | kakkonen N | PEPO | - | JäPS | klo 13.00 | Slahti tn |